İçeriğe geç

Phytorelief Pastil Fiyatı 2024-2025 Güncel

Phytorelief Pastil Fiyatı ve Özellikleri

Phytorelief pastil, Alchem Life firması tarafından üretilen, şekersiz ve doğal içerikli bir pastildir. Nar, zencefil ve zerdeçal gibi bitki özlerinden elde edilen Phytorelief, boğaz ağrısı, öksürük, gribal enfeksiyonlar ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı olarak kullanılır.

Phytorelief pastil, patentli Phytoadvance teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu teknoloji sayesinde, bitki özlerinin aktif bileşenleri pastile daha yüksek oranda eklenebilmektedir. Bu da Phytorelief’in daha etkili olmasını sağlamaktadır.

Phytorelief pastil, 12 ve 24’lü paketler halinde satılmaktadır. 12’li paketin fiyatı, 55 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. 24’lü paketin fiyatı ise, 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Phytorelief Pastilin Etken Maddeleri

Phytorelief pastilin etken maddeleri şunlardır:

 • Nar ekstresi: Nar, antioksidan ve antiinflamatuar özelliklere sahip bir meyvedir. Boğaz ağrısı, öksürük ve gribal enfeksiyonların tedavisinde etkilidir.
 • Zencefil ekstresi: Zencefil, antiinflamatuar ve antibakteriyel özelliklere sahip bir bitkidir. Boğaz ağrısı, öksürük ve gribal enfeksiyonların tedavisinde etkilidir.
 • Zerdeçal ekstresi: Zerdeçal, antioksidan ve antiinflamatuar özelliklere sahip bir baharattır. Boğaz ağrısı, öksürük ve gribal enfeksiyonların tedavisinde etkilidir.

Phytorelief Pastilin Faydaları

Phytorelief pastilin faydaları şunlardır:

 • Boğaz ağrısını azaltır.
 • Öksürüğü keser.
 • Gribal enfeksiyonların ve soğuk algınlığının semptomlarını hafifletir.
 • Boğazı rahatlatır.
 • Ağız kokusunu giderir.

Phytorelief Pastilin Kullanımı

Phytorelief pastil, yetişkinler için günde 3-4 defa, 1 pastil olarak kullanılır. Çocuklarda kullanımı için doktor tavsiyesi alınmalıdır.

Phytorelief Pastilin Yan Etkileri

Phytorelief pastilin bilinen bir yan etkisi yoktur. Ancak, nadiren bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu durumda, pastil kullanımı durdurulmalıdır.

Phytorelief Pastil Satın Almak

Phytorelief pastil, eczaneler, aktarlar ve online alışveriş sitelerinden satın alınabilir.

Phytorelief Pastil Fiyatları

Phytorelief pastil fiyatı, eczane ve satış noktasına göre değişiklik gösterebilir. Ancak, genel olarak 12’li paketin fiyatı 55 TL ile 100 TL arasında, 24’lü paketin fiyatı ise 100 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Phytorelief Pastil Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Phytorelief pastil, hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmamalıdır.
 • Böbrek veya karaciğer hastalığı olan kişiler, Phytorelief pastil kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.
 • Alerjik reaksiyona yatkın kişiler, Phytorelief pastil kullanmadan önce test yapmalıdır.

Sonuç olarak, Phytorelief pastil, boğaz ağrısı, öksürük, gribal enfeksiyonlar ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı olarak kullanılan etkili bir bitkisel takviyedir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir