İletişim

Telif hakları konusunda, hak sahiplerine ve yasal makamlara

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; [email protected] e-posta adresinden veya aşağıdaki kısmından bize ulaşabilirler.

Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bu sayfadaki bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi için eklenmiştir

[contact-form-7 id=”bf0c6c2″ title=”İletişim formu 1″]

Önemli Uyarı: Sitemizde telif hakkını ihlal eden full program, full oyun, crack, serial yada hileli mod apk gibi dosya paylaşımı yoktur. Dilerseniz dosyaları indirerek kendiniz test edebilirsiniz. Tüm masaüstü yazılım, oyun ve APK paylaşımlarımız üreticinin resmi sitesinden yada aracı kaynaklardan paylaşılan orijinal yasal dosyalardır. Yine de telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz dosya veya bağlantı var ise, aşağıdaki formu doldurarak bize bildirirseniz, gerekli incelemenin ardından 3 gün içerisinde derhal sitemizden bu dosya veya bağlantı silinecektir. Sitemiz uyar/kaldır prensibini benimsemiştir. Başlıklarda bazen kullanılan full, tam sürüm, hile ve mod gibi sözcükler farklı anlamlarda kullanılmıştır ve tanıtım amaçlıdır. Bunlar illegal içeriği ifade etmez. Örneğin başlıktaki “full Türkçe” ifadesi aslında Türkçeye dönüştürülen arayüzün eksiksiz olarak çevrildiğini ifade eder.